Penapay Haberleri

penapay

Penapay Bozum Sorunu Çözüldü

Aref kart siz müşterilerimize tam destek verebilmek adına, çağrı merkezi saatlerini 09:00-24:00’ten Penapay satışına başlayacaktır. Yeni çalışma saatlerimize 1 Ocak 2019 tarihi itibarı ile başlanacaktır. Değerli müşterilerimiz son 4 aydır Penapay bozum hakkında genel bir sorun mevcuttur, penapay Genel merkezde bakım çalışması yapıldığından Bozum panelleri aktif halde değildir. arefkart olarak genel bir system geliştirdik , daha önceden bildiğiniz gibi bozum işlemlerinizi maximum 3 dk içinden gerçekleştirip 5 dakka içinde ödemeniz hesabınızda gönderiliyordu system düzgün çalışır haldeyken penapay bozum şartlarımızı inceleyebilirsiniz. 01.05.2017 tarihi itibari ile Arefkart yeni bir karar ile Penapay bozum işlemini aşağidaki 4 adım ile başlatmıştır. Bozdurmak istediğiniz kodu müşteri Hizmetlerine teslim ediniz Maximum 2 saat içinde kartınız bozdurulur. Müşteri Hizmetlerine vereceğiniz hesap numarasına ödemeniz gerçekleştirilir Arefkart Müşteri temsilcileri tarafından ödemeniz yapıldığına dair bilgilendirilirsiniz. arefkart’,ı Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Sorunlarınız için Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

penapay

PENAPAY BOZUM HİZMETLERİ

21. yüzyılın internetin altın çağını yaşadığımız bu dönemlerde, insan hayatının daha kolay temeller üzerinde idama edildiği bir gerçektir.

Uzaklar yakın, zor işler kolay, ulaşılması olanaksız durumların sıradan olduğu dönemleri yaşamaktayız. Bu dönemin en büyük avantajlarından biri de alışverişlerin internet ortamında artık çok daha rahat bir şekilde yapılmasıdır. Sanal alışveriş siteleri ve penapay ilişkisini değerlendirdiğinizde, bu gerçeği çok daha net bir şekilde görebilmektesiniz.

Sanal dünya, reel dünyayı parmaklarımızın ucuna kadar getiren biraz soyut biraz da somut bir dünya olmuştur. Bu dünya sayesinde ulaşmak istediğiniz ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsizi, fiyatlar arasında karşılaştırma yapabilir ve satın alırken sanalın güçlü yardımcısı penapay kartı kullanarak güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Bundan birkaç yıl öncesine döndüğünüzde, sanal alışveriş sitelerinin güvenlik yönünden çok zayıftı. Şimdilerde de çokgüvenli ve pek güçlü olduğu söylenemez. Ancak teknolojinin harika armağanlarından biri sayılan penapay, tüm bu olumsuz yönlerin önüne bir duvar gibi geçerek, teknolojinin ulaşılmaz gücüne güç katmaktadır.

Yenilikçi, modern kullanım yönleri

Avantajlı işlevleri ve sanal platformuna getirdiği kolaylıkları ile alışverişin baştan sonuna kadar güvenli bir zemine oturtan penapay, İngiltere merkezli bir teknoloji firması tarafından üretilmiş, ülkemizde, Avrupa’da ve dünyanın birçok yerinde kullanılma sunulmuştur. “Teknoloji dünyasının harikası” niteliğindeki elektronik ödeme kartı kullananlar, klasik yöntemlerle (kredi kartı, banka havalesi, EFT) alışveriş yapanların ödeme yapacakları yere vermeleri gereken kişisel bilgilerin hiçbirine ihtiyaç duymadan sadece satın alınan penapay kodu ile işlem gerçekleştirmektedir. Fırsat kollayan hackerlerin umutları tükenmiş bulunmaktadır.

Ülkemizde, penapay satış hizmetini sunan arefkart olarak müşterilerimizin bu altın çağın harika ürününden faydalanırken daha bir güvenli şekilde ödeme yapmalarını ve kart siparişi vermelerini sağlamak amacıyla sitemizde gerekli güvenlik önlemlerini alarak kullanıcılarımızın hizmetine sunmaktadır. Zaman teknoloji zamanı ise güvenlik www.arefkart.com ile sağlanır.